irsyad

Menang Anugerah Emas pertandingan Huraian Sekitaran 2019 Oleh: BERITAmediacorp/FZ/fz BERITAmediacorp: Madrasah Irsyad Zuhri Al-Islamiah menjulang Anugerah Emas bagi pertandingan Huraian Sekitaran 2019 anjuran Dana Sekitaran Skolastik (SEF) – satu-satunya dalam kalangan 19 pasukan yang mengambil bahagian dalam acara tahun ini bertemakan ‘Belia Mengambil Tindakan Mencegah Kesan Negatif Terhadap Sekitaran Di Singapura’. Menurut mudir Madrasah Irsyad, …

Menang Anugerah Emas pertandingan Huraian Sekitaran 2019 Read More »

English Language ICAS Winners 2019 HIGH DISTINCTION (TOP 1%) Name Muhammad Furqan Wan Alya Syarah Sora Aisha Class 3C 5A 5B DISTINCTION (TOP 10%) Name Faaiz Fazular Rahman Muhammad Arshad Shafiq Brendan Hani’ah Kayla Amelia Abdul Qoyyum Muhammad Hilmi Laiqa Rasyiqah Yusra Tasnim Class 2C 3C 3C 3C 3C 4B 4B 4B 5B

English Language REACH Winners 2019 EXEMPLARY (TOP 1%) Name Ahmad Hasan Rusjdi Maryam Aaliyah Muhammad Arshad Muhammad Furqan Bilaal Zafir Raees Ahmad Hasan Ari Muhd Suhail Class 2A 2F 3C 3C 3C 3D 4B 5B OUTSTANDING (TOP 10%) Name Seranina Ulla Ihsan Hossain Hazieq Nur Iman Alif Fadilah Keanu Daffa Zahra Sofia Alya Nur Arshiya …

English Language REACH Winners 2019 Read More »

Science ICAS Winners 2019 HIGH DISTINCTION (TOP 1%) Name Sora Aisha Class P5 HIGH DISTINCTION (TOP 10%) Name Muhammad Suhayl Bin Mohammad Sufendi Bilal Muqaddas Muhammad Irham Bin Suhaimi Ahmad Dzuizz Annajib Aayisha Zaakiya Ansar Ahammad Basha Zafir Raees Zirajutheen Muhammad Irfan Razin Bin Zahid Muhammad Mu’Adz Mohamed Jufri Hanif Ahmad Kunarso Ahmad Hasan Ari …

Science ICAS Winners 2019 Read More »

Raffles Institution Primary Mathematics World Contest (RIPMWC) 2019 Name Fawwaz Bin Mohd Nor Mustaqim Aida Maysara Mirza Farhanah Binte Abdul Wahid Muhammad Mu’Adz Mohamed Jufri Watari Syahmi Putera Mohamed Hisham Muhammed Shafiq Bin Adnan Mustaeen Hussain Syafiq Ibrahim Afnan Muhammad Suhail Bin Sulaiman Farah Inaaya Fathima Raiha Wazeem Al’Faiz Bin Muhammad Al’Ridzuan Mohamed Zifni Fathima …

Raffles Institution Primary Mathematics World Contest (RIPMWC) 2019 Read More »

3D-Tronics Digital Making National Infocomm Competition 2019 Name Adriana Natasha Binte Abdul Rahman Musliha Binte Sadiq Basha Tasneem Begum Binte Eshak Alli Laiqa Rasyiqah Binte Muhammad Ridzwan Hilwa Bte Shaik Huzaifah  Class P5B P5C P4B  P4B P3E  Award 2nd Prize (Most Intelligent Vehicle) 2nd Prize (Most Intelligent Vehicle) 2nd Prize (Most Intelligent Vehicle) 2nd Prize …

3D-Tronics Digital Making National Infocomm Competition 2019 Read More »

Raffles Institution Primary Math World Contest 2016 (Open Category) by Raffles Institution Name Jaabir Bin Mohd Kamal Luqman Jun’en Bin Mohammad Sa’ad Class P6 Bukhara P6 Bukhara Award Bronze Award Bronze Award

Singapore Mathematical Olympiad for Primary Schools 2016 by Hwa Chong Institution Name Jaabir Bin Mohd Kamal Luqman Jun’en Bin Mohammad Sa’ad Class P6 Bukhara P6 Bukhara Award Bronze Award Bronze Award

Musabaqah Tilawah Al-Quran 2016 Name Amir Abdullah Bin Mohd Firoze Nur Adlina Binte Nurshahin Class 5B 3E Award Champion (1st position) 3rd position

Musabaqah Tahfizul Quran Musabaqah Tilawah Al-Quran 2016 by Madrasah Wak Tanjong Al-Islamiah Name Amirul Syafaat Bin Mohammad Nazri Class 5B  Award Champion (1st position)

error: Content is protected !!